Wesele – strój dla druhny, świadkowej oraz matki Panny Młodej

Sukienka dla świadkowej

Rodzice Państwa MłodychTo wyjątkowi goście tej uroczystości. W kościele najlepiej sprawdzi się klasyka tzn. elegancki kostium lub prosta sukienka. W tym wypadku nie wypada  założyć czarną kreację! Jeśli Panna Młoda jest prowadzona do ołtarza przez swojego ojca dobrze byłoby aby  koszula nawiązywała do koloru sukni ślubnej córki. Dobrym wyjściem byłoby  rozważenie zabrania dwóch zestawów ubrań: jednego odpowiedniego  na ślub a drugiego na wesele. Poniżej kilka naszych propozycji.

Sukienka dla matki panny młodej
Sukienka +żakiet dla matki panny młodej – 269 zł

 

Sukienka dla matki panny młodej
Sukienka + żakiet dla matki panny młodej – 139 zł

 

sukienka z żakardu
Sukienka z żakardu – cena 133zł
Sukienka Grace kelly. Sukienka z delikatnym paskiem w pasie w stylu retro. rekawek 3/4. Dół rozkloszowany, pienie sie układającym.
Sukienka Grace kelly. Sukienka z delikatnym paskiem w pasie w stylu retro. rekawek 3/4. Dół rozkloszowany, pienie sie układający. Wersja w kolorze chabrowym.

Świadkowie

Garnitur świadka powinien nawiązywać  do stroju Pana Młodego Dobrze byłoby, aby również  barwą kwiatu w butonierce nawiązywał do kolorystyki bukietu Panny Młodej. Jeśli suknia Panny Młodej jest krótka, świadkowa nie powinna zakładać długiej kreacji. Na sam ślub świadkowa może wybrać elegancki kostium lub sukienka z bolerkiem lub marynarką. Strój na wesele może być swobodniejszy, jednak równie elegancki. Poniżej kilka naszych propozycji:

sukienka na wesele
Sukienka na wesele dla świadkowych – cena 220 zł

 

Sukienka dla świadkowej
Sukienka dla świadkowej
Sukienka dla świadkowej
Sukienka dla świadkowej

Druhny i drużbowie   Co prawda nie jest to jeszcze standard, jak w USA lub Anglii ale moda w Polsce na druhny w jednakowych sukniach pomału rozkwita. Suknie druhen kolorystycznie powinny nawiązywać do palety kolorystycznej ślubu. Mogą to być jednokolorowe sukienki o tym samym fasonie jak również sukienki o tym samym odcieniu , ale różnym kroju. Warto przemyśleć krój sukienek, ponieważ każda kobieta ma inną figurę czasem lepiej jest dopasować suknie do druhen , aby czuły się dobrze i komfortowo , niż wszystkim kazać nałożyć te same kreacje. Kolejny punkt to wybór sukienki. Poniżej przedstawiamy Wam kilka naszym zdaniem najlepszych propozycji.

Sukienki dla druhen
Sukienki dla druhen
Sukienki dla druhen
Sukienki dla druhen

 

Szyfonowe sukienki dla druhen
Szyfonowe sukienki dla druhen
Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *